Monitorowanie konkurencji

Ponieważ 87% konsumentów porównuje ceny przed dokonaniem zakupów online, rynki takie jak Google Shopping, eBay i Amazon zapewniły konsumentom przejrzystość rynku pod względem produktów i cen. Pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby uczynić rynek bardziej przejrzystym dla Ciebie jako sklepu e-commerce. Monitorowanie konkurencji

Uzyskaj analizę swojej konkurencji i firmy

Dzięki najbardziej innowacyjnemu i przyjaznemu użytkownikowi narzędziu wyceny na rynku zapewniamy unikalny i wartościowy wgląd w Twoją sytuację na tle konkurencji. Robimy to, umożliwiając Ci sprawdzenie cen konkurencji, stanu ich zapasów w porównaniu z Twoimi, historii cen i ogólnego wskaźnika cen. 

Wgląd w historię cen konkurencji pozwala porównać własne wyniki z wynikami konkurencji. Dzięki temu będziesz mógł podjąć konkretne działania, takie jak zwiększenie zysku, dokonanie sprzedaży i rozwój Twojej firmy.

Monitorowanie konkurencji

Otrzymuj spersonalizowane raporty i powiadomienia

Możesz automatycznie otrzymywać spersonalizowane raporty zawierające potrzebne informacje o markach, produktach lub kategoriach, za które odpowiadasz, kiedy tylko chcesz.

Możemy również wysyłać Ci powiadomienia za każdym razem, gdy konkurent zmieni ceny niektórych produktów w górę lub w dół.większy lub zmniejszy ceny niektórych produktów. W ten sposób pomożemy Ci być o krok do przodu.

Monitorowanie konkurencji

Spersonalizowane pulpity użytkowników

Ty i cały Twój zespół możecie mieć indywidualny i spersonalizowany pulpit, który zapewnia wyjątkową kontrolę nad swoją pracą i spostrzeżeniami. Możesz zaprojektować swój panel nawigacyjny, przeciągając i upuszczając widżety zawierające informacje, które są dla Ciebie ważne i abyś był na bieżąco. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty, dane o wydajności, takie jak konwersje, liczby dotyczące sprzedaży, czy konkurencji i jej historii cenowej, damy Ci dostęp do informacji potrzebnych do optymalizacji Twojej pracy i wzrostu sprzedaży.

Łatwe ustawienia

Rozwiązanie typu plug & play

Jedyne, czego potrzebuje nasza platforma, to Twój plik produktowy, taki jak ten, który znajduje się w Twoich Zakupach Google jako plik online XML, CSV lub Excel, a my znajdziemy ceny Twoich konkurentów, stan zapasów i wiele więcej.

Dzięki naszemu rozwiązaniu API feed możesz także połączyć swoje konto z własnymi systemami lub power BI. Nasza integracja umożliwia również połączenie z systemem sklepu, np. Shopify, w celu szybkiego i płynnego dynamicznego ustalania cen, mając pewność, że wszystko działa automatycznie. 

Krok 1

Wyślij nam swój feed produktowy

Krok 2

Zdobądź cenne dane dotyczące konkurencji

Krok 3

Zwiększ swoje przychody

Powiązane linki

Dlaczego PriceShape
Zaawansowane zarządzanie produktem
Informacje o wydajności