Raporty na poziomie kierowniczym

Oferujemy raporty na poziomie kierowniczym, które dostarczą Ci ważnych spostrzeżeń biznesowych, dzięki czemu będziesz mógł podjąć odpowiednie działania w zakresie możliwości i wejścia na rynek, zagrożeń konkurencyjnych, strategii sprzedaży, zarządzania i nie tylko

Raporty na poziomie kierowniczym

Pełna analiza Twojej firmy

Otrzymuj całościową analizę swojej działalności na różnych rynkach i aż do poziomów wskaźników swoich sprzedawców za pomocą własnego spersonalizowanego pulpitu nawigacyjnego, a także codzienne informacje o ich pozycji cenowej, historii cen, zmianach cen, stanie zapasów i wiele więcej.

Te spostrzeżenia mogą zostać automatycznie wygenerowane w raporcie, który można wysłać bezpośrednio na Twój e-mail. To, czy chcesz, aby raport zawierał pełną analizę Twojej firmy, czy szczegółowe informacje na temat określonych produktów lub sprzedawców, zależy od Ciebie.

Raporty na poziomie kierowniczym

Znajdź trendy branżowe

Wiedza o tym, jak zachowują się Twoi resellerzy i jak pozycjonują się na rynku, daje Ci możliwość dostrzeżenia aktualnych trendów i tendencji.

Dzięki tym informacjom wiesz, jak funkcjonuje się cały rynek, na czym skupić swoje wysiłki i jakie podjąć działania, aby móc rozwijać swoją firmę. Dzięki tym spostrzeżeniom będziesz o krok przed innymi na rynku.

Raporty na poziomie kierowniczym

Ulepsz strategię sprzedaży

Ulepszaj swoje strategie sprzedaży i prowadź swoją firmę wedle swoich celów, korzystając z analizy tego, jak funkcjonują się rynki, którzy sprzedawcy i konkurenci są przed Tobą, kim są Twoi najbliżsi konkurenci. Dostrzeżesz także nowe możliwości na rynku. 

Może to również pomóc Tobie i Twoim menedżerom rozwijać nowe możliwości dodatkowej sprzedaży u sprzedawców.

Raporty na poziomie kierowniczym

Rozpoznawanie możliwości inwestycyjnych i ekspansji

Rozwijaj się i zdobywaj udziały w rynku, pozwalając nam dostarczać Ci listy potencjalnych sprzedawców pasujących do Twojej marki i produktu, zarówno na istniejących, jak i nowych rynkach.

Innymi słowy, pełny obraz rynku na całym świecie, informacje o tym, kim są Twoi konkurenci i kogo wykorzystują jako swoich resellerów na rynku, i wiele więcej.

Raporty na poziomie kierowniczym

Identyfikacja zagrożeń konkurencyjnych

Zidentyfikuj zagrożenia konkurencyjne dzięki informacjom z PriceShape i uzyskaj informacje o tym, jak podobne marki radzą sobie w porównaniu z Tobą. Dodatkowo możemy zapewnić wiedzę na temat ich sprzedawców, asortymentu produktów, stanów magazynowych, wskaźników, kosztów dostawy i pozycji cenowych na rynku.

Raporty na poziomie kierowniczym

Zdobądź wiedzę dotyczącą zarządzania i organizacji

Wspieraj i prowadź swój zespół we właściwym kierunku dzięki pełnej analizie Twojej firmy, obejmującej wszystko, od unikalnych produktów, przez kategorie, aż po określony zbiór sprzedawców.

Pomoże Ci to utrzymać swoją strategię i wspólnie podnieść wydajność zespołu.

Newsletter

Bądź na bieżąco dzięki newsletterowi PriceShape 

Możesz spodziewać się wielu ciekawych treści i aktualizacji w naszym biuletynie, takich jak bezpłatne webinaria i blogi. Staramy się dzielić naszą wiedzą i informować ludzi o cenach i trendach w świecie e-commerce.

Powiązane linki

Dlaczego PriceShape
Analiza rynku
Opieka nad klientem