Sukces naszego Klienta

Nasz oddany zespół ds. sukcesu klienta skupia się na trzech perspektywach, pomagając Ci osiągnąć Twoje cele; Twoja firma, Twój zespół i nasza platforma.

Proces wdrożenia

Zacznij od jak najlepszego startu

Zapewnienie świetnych relacji z Tobą i Twoim zespołem, przy jednoczesnym dogłębnym zrozumieniu Twojej firmy, jest naszym głównym priorytetem, podobnie jak dokładne zrozumienie działania naszej platformy.

Dlatego opracowaliśmy trzyetapowy proces wdrożenia, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy start w PriceShape.

Krok 1

Spotkanie strategiczne

Zrozumienie Ciebie, Twoich celów biznesowych i celu korzystania z PriceShape.

Ponadto zrozumienie, jak obecnie pracujesz nad analizą cen i konkurencji oraz definiujesz najlepszych konkurentów. 

Krok 2

Spotkanie Techniczne

Konfigurowanie konta od a do z. Przygotowanie do korzystania z PriceShape oraz konfigurowania strategii, raportów, pulpitów i filtrów.

Szkolenie, dzięki któremu w mgnieniu oka staniesz się superużytkownikiem PriceShape.

Krok 3

Spotkanie dotyczące najlepszych praktyk

Po zdobyciu podstawowej wiedzy dotyczącej pracy z PriceShape, na pewno pojawiają się pytania.

Dlatego nasz proces wdrażania kończy się spotkaniem dotyczącym najlepszych możliwych praktyk, podczas którego możesz mieć pewność, że zostaną Ci przedstawione wszystkie porady i wskazówki.

Web 1920 –-2
Twoja firma

Nie ma dwóch takich samych firm

Web 1920 –-2

Podobnie jak ludzie w Twoim zespole, każda firma ma różne mocne i słabe strony oraz wyzwania. Identyfikowanie i wspieranie ich to nasza specjalność. Dzięki temu możemy pomóc Ci w najlepszy możliwy sposób i przenieść Twój biznes na wyższy poziom.

gfx-customer_success-1
Twój zespół

Zaufany partner

gfx-customer_success-1

Zwiększanie wyników Twojej firmy jest istotne, ale budowanie wspaniałych i opartych na zaufaniu relacji z Tobą i Twoim zespołem jest dla nas równie ważne. Dlatego przynajmniej raz w miesiącu kontaktujemy się z Tobą, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz. To czyni widoczną różnicę zarówno w liczbach, jak i doświadczeniu klienta.

Nasz zespół

Wsparcie tam, gdzie jest potrzebne

Dzięki naszemu zespołowi ds. sukcesu klienta zyskujesz dostęp do zespołu posiadającego dogłębną wiedzę i zrozumienie, co jest potrzebne do prowadzenia firmy. Naszym obowiązkiem jest pomagać i wspierać Cię tam, gdzie jest to potrzebne, abyś zawsze osiągał swoje cele. Stale się doskonalimy i pracujemy nad naszym NPS. Chcemy, żebyś był najlepszy!

Więcej o osiąganiu sukcesu...

Dlaczego PriceShape
Wsparcie klienta
Historie sukcesów