Zostań partnerem PriceShape

Bądź częścią dedykowanej sieci partnerów, która pomaga ambitnym firmom z branży e-commerce zamieniać ceny w zyski dzięki analizom rynkowym i optymalizacji wydatków marketingowych za pomocą PriceShape

Korzyści partnera

Analiza rynku

Zrozum dogłębnie działanie rynku i pomóż swoim klientom zoptymalizować ich biznes

Doradzanie swoim klientom

Dowiedz się, jak działa rynek i zobacz analizę, którą zapewnia PriceShape, aby umożliwić swoim klientom stanie się bardziej uważnym na dane. 

Optymalizowanie ROAS swoich klientów

Wykorzystaj PriceShape do określenia pozycji cenowych i statusu zysków w celu uzyskania dodatkowego źródła danych, np. w Zakupach Google.  

Korzystanie ze statystyk produktu

Które produkty się sprawdzają, a które możemy wykorzystać do optymalizacji marketingu i sprzedaży? 

Bądź o krok do przodu

Jako partner PriceShape chcemy pomóc Ci w większym stopniu opierać się na danych i mieć dokładny wgląd w krajobraz konkurencyjny Twojego klienta. 

Bądź częścią wspólnej podróży

Dopiero zaczynamy; licząc sobie zaledwie cztery lata, nasze ambicje sięgają już poza Europę. I chcemy zabrać Cię tam ze sobą! 

Dlaczego współpraca partnerska?

Współpraca z PriceShape oznacza pomaganie Twoim klientom w zwiększaniu przychodów i zysków dzięki specjalistycznej wiedzy i ekskluzywnym wglądom w konkurencję z globalnego handlu elektronicznego i innych marek. Oznacza to pomoc Twoim klientom w osiągnięciu sukcesu dzięki ich strategii e-commerce! Ponadto PriceShape oferuje lukratywny model prowizji, z którego skorzystasz Ty i Twoi klienci. 

W PriceShape dzielimy naszych Partnerów na dwie kategorie – Przyjaciele rodziny i Certyfikowani Partnerzy. Bycie certyfikowanym partnerem wiąże się również z dodatkowymi korzyściami, takimi jak lukratywny model prowizji i opcje wykorzystania danych z PriceShape podczas przygotowywania oferty potencjalnemu nowemu klientowi.

 

Grupa 8057-1

Pasujemy do siebie?

Grupa 8057-1

Nasza sieć partnerska składa się z dedykowanych agencji, które chcą się wyróżnić i zaoferować swojemu portfelowi klientów i marek e-commerce usługę wykraczającą poza konkurentów.

Razem pomagamy klientom zmaksymalizować ich dochody dzięki inteligentnemu wykorzystaniu danych dotyczących cen i konkurencji.

Dlaczego nie zacząć robić niezwykłych rzeczy już dziś? Nawiąż współpracę z PriceShape i uzyskaj dostęp do doskonałych analiz rynkowych, automatyzacji i danych o pozycjach cenowych, które można wykorzystać w feedzie Zakupów Google.

Krok po kroku

Chcesz zostać naszym partnerem?

Krok 1
Składanie swojej aplikacji i ocena

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na wiadomość e-mail od jednego z naszych agentów

Krok 2
Spotkanie

Omów z nami kolejne kroki i dowiedz się, jak PriceShape może pomóc Twoim klientom

Krok 3
Współpraca partnerska

Stworzenie wzajemnej wartości biznesowej

Certyfikowani partnerzy PriceShape

Certyfikowany partner przeszedł intensywne szkolenie i proces wdrożenia na platformie PriceShape. Posiada odpowiednie wykształcenie, aby doradzać i wykorzystywać dane z korzyścią dla wspólnego klienta PriceShape i Partnera.

Galeria

Poznaj naszych certyfikowanych partnerów

Geniads
Hezehus
NoZebra
Searchmind