Opieka nad klientem

Naszą platformę zbudowaliśmy tak, aby dostosować się do potrzeb Opiekuna ds. klienta, dostarczając wgląd w Twoją sieć sprzedawców oraz raporty wspierające Cię w codziennej pracy

Panel

Spersonalizowane pulpity użytkowników

Spersonalizuj swój pulpit i uzyskaj dokładne informacje, których potrzebujesz na co dzień, aby podejmować zoptymalizowane decyzje i rozwijać swoją markę we właściwym kierunku, zgodnym ze strategią Twojej firmy. Pulpity nawigacyjne, widżety i ogólny wgląd zapewniają następujące informacje:  

  • Stan magazynowy 
  • Pozycje cenowe
  • Historia cen
  • Ostatnie zmiany cen
Podsumowanie domeny

Dostosowane raporty

Niezależnie od tego, czy chcesz być na bieżąco z markami, typami produktów, tagami, etykietami, najlepiej sprzedającymi się produktami, konkretnym sprzedawcą czy pełną analizą rynku, możesz otrzymać raport bezpośrednio na swoją skrzynkę pocztową, do porannej kawy.

Możesz także dodać dowolnego współpracownika do listy odbiorców, dzięki czemu będziesz mógł na bieżąco informować cały swój zespół.

Tagi dynamiczne

Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom

Zdolność do szybkiego podejmowania działań w sprawach, które mają znaczenie, jest ważna dla zapewnienia wydajności i satysfakcji klienta dla każdego opiekuna klienta.

Dzięki PriceShape masz możliwość skonfigurowania dynamicznych tagów, co umożliwia monitorowanie sprzedawców na podstawie konkretnych produktów i sprzedawców. Mając na uwadze te dynamiczne tagi, możesz codziennie otrzymywać powiadomienia, co zapewnia przewagę w negocjacjach i zrozumienie rynku.

Wyobraź sobie, że za naciśnięciem jednego przycisku otrzymujesz pełny przegląd produktów z nowej kolekcji, które Twoi kluczowi klienci jeszcze nie wyświetlili.

Lista produktów

Kompletna analiza specjalnie dla Ciebie

Zapewnienie Ci pełnej analizy, dzięki której możesz być na bieżąco z każdym klientem, sprzedawcą i produktem, którym zarządzasz, jest czymś, z czego jesteśmy dumni.

Mając swobodę personalizacji i dostosowywania własnej konfiguracji tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom, masz możliwość maksymalizacji własnej wydajności i pomagania swoim klientom w najlepszy możliwy sposób.

Nowe rynki

Poznaj nowe sieci sprzedawców

Jeśli chcesz rozszerzyć działalność na nowe rynki, na których obecni są już Twoi konkurenci, PriceShape może pomóc w udostępnieniu obszernej listy potencjalnych sprzedawców.

Dostarczając nam listę produktów konkurencji, które są podobne do Twoich, będziemy w stanie zapewnić Ci pełny przegląd sprzedawców na rynku, a także ich cen.

Dzięki temu możesz zrozumieć trendy rynkowe w swojej branży i dotrzeć do potencjalnych sprzedawców z optymalnymi cenami na Twoje produkty.

Newsletter

Bądź na bieżąco dzięki newsletterowi PriceShape 

Możesz spodziewać się wielu ciekawych treści i aktualizacji w naszym biuletynie, takich jak bezpłatne webinaria i blogi. Staramy się dzielić naszą wiedzą i informować ludzi o cenach i trendach w świecie e-commerce.

Powiązane linki

Dlaczego PriceShape
Raporty na poziomie kierowniczym
Analiza rynku