Wsparcie klienta

Bycie klientem PriceShape oznacza pełny dostęp do naszej niesamowitej obsługi klienta, która zna tajniki platformy lepiej niż ktokolwiek inny – zespołu, który potrafi uprościć nawet najbardziej skomplikowane problemy. Nasza obsługa klienta jest prowadzona przez ludzi dla ludzi, zapewniając profesjonalną i osobistą opiekę w celu rozwiązania Twoich problemów

Web 1920 –2
Wsparcie klienta

Nasz sposób myślenia i podejście

Web 1920 –2

Do wszelkich problemów, jakich doświadczają nasi klienci, podchodzimy z holistycznym, edukacyjnym i elastycznym podejściem. Dlatego też, jeśli pojawi się jakikolwiek problem, Twój osobisty menedżer ds. sukcesu klienta zostanie powiadomiony, aby problem nie został pominięty.


Zespoły wsparcia klienta i sukcesu klienta nieustannie ze sobą współpracują i prowadzą ciągły dialog w celu zapewnienia satysfakcji klienta i odpowiedniej wydajności

Wsparcie klienta

Mniej niż dwie minuty...

Dzięki elastycznemu podejściu i głębokiemu zrozumieniu platformy zespół obsługi klienta działa szybko i koncentruje się na rozwiązaniu wszelkich możliwych problemów. Ich szybkość w rozwiązywaniu ich jest niesamowita.

I podobnie jak reszta zespołu PriceShape, mają integralną wiedzę na temat tego, czego potrzeba do prowadzenia firmy, dlatego są dumni z szybkiego dostarczania wysokiej jakości rozwiązań, dzięki którym możesz kontynuować działalność.

99,11% osób ocenia nasz czat pomocy technicznej za pomocą 4 lub 5 gwiazdek na 5 możliwych!

 

Web 1920 –3
Wsparcie klienta

Poświęcenie i zrozumienie

Web 1920 –3

Elastyczność obsługi klienta, szybki czas reakcji i wysokiej jakości rozwiązywanie problemów są odzwierciedleniem naszych ambicji w imieniu naszych klientów oraz naszego szacunku i zrozumienia, czego potrzeba, aby prowadzić firmę taką jak Twoja – niezależnie od tego, czy jesteś małym czy dużym przedsiębiorcą.

Powiązane linki

Dołącz do zespołu
Szukasz odpowiedzi?