Czy jesteś marką?

Czy monitorujesz swoich sprzedawców, śledząc ich ceny, stan zapasów i być może koszty dostawy? Możemy Ci w tym wszystkim pomóc na naszej intuicyjnej platformie PriceShape, oferującej codzienne aktualizacje i analizy

Zaufali nam
client-logo_dermalogica
client-logo_salling
client-logo_nilfisk-1
client-logo_b&o-1
client-logo_Skatepro
client-logo_grohe-1
client-logo_rituals
client-logo_ao-1
client-logo_intersport
client-logo_bauhaus-1
client-logo_sinful-1
client-logo_tesa
client-logo_bosch-1
client-logo_kway-1
client-logo_nobia
Group 13431@2x
Odzyskaj siłę negocjacyjną

Poznaj ceny swojego sprzedawcy 

Group 13431@2x

Wyobraź sobie, że masz pełny wgląd w swoją sieć dystrybucyjną. Zrozum mechanizmy wpływające na ceny rynkowe, monitoruj stan zapasów swojego klienta kluczowego i poznaj jego ceny w porównaniu z zalecaną sugerowaną ceną detaliczną. 

Odzyskaj siłę negocjacyjną podczas rozmów ze sprzedawcami i bądź proaktywny, a nie reaktywny. 

Dzięki PriceShape uzyskasz dokładnie to i wiele więcej – zapoznaj się z naszym rozwiązaniem tutaj i zainspiruj się. 

Omówienie rozwiązania
Opieka nad klientem

Dla opiekuna klienta dostęp do wysokiej jakości informacji na temat sieci sprzedawców jest kluczem do zapewnienia doskonałej wydajności, siły negocjacyjnej i planowania strategicznego z klientami. Dlatego zbudowaliśmy naszą platformę tak, aby dostosować się do potrzeb sprzedawcy internetowego lub opiekuna klienta.

Raporty na poziomie kierowniczym

Uzyskanie wysoce przydatnych informacji rynkowych i biznesowych jako dyrektor zarządzający jest niezbędne do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych w celu stymulowania dalszych działań w zakresie możliwości rynkowych i wejścia na rynek, zagrożeń konkurencyjnych, strategii sprzedaży, zarządzania i nie tylko.

Analiza rynku

Uzyskanie odpowiedniej analizy rynku na temat sieci sprzedawców jest kluczem do zoptymalizowanego biznesu. Przez lata większość wskaźników cen była wiedzą zastrzeżoną dla sprzedawców detalicznych, ale w przypadku marki ta wiedza potencjalnie może zadecydować o sukcesie lub porażce.