Dlaczego PriceShape?

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z wiodącymi sprzedawcami detalicznymi, sklepami internetowymi, agencjami i markami. Razem stajemy się lepsi i bez ich opinii nie mielibyśmy najlepszego narzędzia wyceny na rynku.

Dlaczego PriceShape

Idealna platforma?

Same doskonałe analizy danych nie wystarczą. Pobieramy dane o cenach i stanach magazynowych z milionów stron internetowych, ale byłyby one bezużyteczne bez platformy, która umożliwia wykorzystanie tych danych.

Dlatego stworzyliśmy platformę, na której każdy, niezależnie od pełnionej roli, może w mgnieniu oka uzyskać pełny przegląd działalności.

Praca z danymi konkurencji nigdy nie była łatwiejsza!

Dlaczego PriceShape

Zaawansowane stało się proste

Oznacza to, że menedżer kategorii może zaprojektować własny pulpit nawigacyjny, skonfigurować raporty i utworzyć filtry na platformie, aby podjąć działania. Wyobraź sobie, że cały Twój zespół może uzyskać dostęp do dokładnie tych informacji, których potrzebuje do optymalizacji swojego obszaru biznesowego, poprzez spersonalizowane pulpity użytkownika, raporty i filtry.

Korzyści składają się na możliwość łatwego nadzorowania pozycji cenowych na poziomie pojedynczego produktu na pulpicie nawigacyjnym, przeglądania wskaźników konkurencji, stanu zapasów i danych dotyczących wydajności. Zmieni to sposób, w jaki możesz pracować ze skomplikowanymi danymi.

Zadbaliśmy o to, aby nasza platforma była przyjazna dla użytkownika, dbając o to, aby każdy pracujący w systemie mógł korzystać z zaawansowanych funkcji i danych.

Sprawdź naszą platformę

Rozpocznij

Uzyskaj dostęp do korzyści, jakie nasza platforma zapewni Twojej firmie za pomocą bezpłatnego konta testowego. W bezpłatnej wersji testowej możesz poznać różne możliwości naszej przyjaznej dla użytkownika platformy i dowiedzieć się, jak możesz pracować z danymi w systemie.

Dlaczego PriceShape

Zoptymalizuj swój zysk

Nasza platforma nie ogranicza się tylko do bycia narzędziem analitycznym, w PriceShape masz także możliwość dynamicznego ustalania cen.

Na naszej platformie możesz skonfigurować zaawansowane, dynamiczne strategie cenowe, które pozwolą Ci mieć pewność, że pokonasz konkurencję i zoptymalizujesz swój zysk.

PriceShape umożliwia także grupowanie i analizowanie produktów i danych na nowe sposoby w oparciu o dane dotyczące wydajności. Umożliwienie Ci identyfikacji Twoich najlepiej sprzedających się pozycji, słabo sprzedających się i w ogóle nie cieszących się zainteresowaniem, a także tworzenia strategii cenowych dla tych kategorii.

Wszyscy nasi klienci są wspierani przez dedykowanego Managera ds. sukcesu klienta, który jest do Twojej dyspozycji, abyś mógł odnieść jak największy sukces pracując z naszą platformą.

Dlaczego PriceShape

Mądre wydatki marketingowe

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie skonfigurować dynamiczną kampanię marketingową, która przydziela budżet marketingowy tam, gdzie jesteś konkurencyjny i masz wysoki zysk, i oferuje niskie stawki lub wyłącza się, gdy masz znacznie wyższą cenę niż konkurenci. 

Przestań alokować swój budżet marketingowy w oparciu o dane historyczne; zamiast tego korzystaj z danych w czasie rzeczywistym i mądrzej optymalizuj swoje wydatki marketingowe!
Obiecujemy, że będzie to przełomowa zmiana w Twojej firmie. 

Newsletter

Bądź na bieżąco dzięki newsletterowi PriceShape 

Możesz spodziewać się wielu ciekawych treści i aktualizacji w naszym biuletynie, takich jak bezpłatne webinaria i blogi. Staramy się dzielić naszą wiedzą i informować ludzi o cenach i trendach w świecie e-commerce.

Dowiedz się więcej

Opieka nad klientem
Raporty na poziomie kierowniczym
Analiza rynku